Przedsiębiorstwo budowlano-produkcyjne

Zainstaluj Adobe Flash Player
Zainstaluj Adobe Flash player

O firmie

Firma Łęgprzem powstała w 1989 roku w wyniku zmian organizacyjnych Przedsiębiorstwa Budowy Elektrowni i Przemysłu Energoprzem w Krakowie, mającego utrwaloną pozycję wśród największych przedsiębiorstw budowlanych
w kraju. Jako samodzielny podmiot prawny działamy w oparciu o przepisy prawa handlowego.


Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską i wykonawczą, sprawdzoną na krajowych i zagranicznych placach budów. Jesteśmy w stanie pracować z każdym inwestorem, stosując rozwiązania znane w Europie i na świecie.

 

Prowadzimy prace budowlano-montażowe obiektów o różnym przeznaczeniu i standardzie wykończenia. Mając doświadczoną kadrę techniczną prowadzimy roboty jako generalny realizator inwestycji "pod klucz" lub w innych układach organizacyjnych. Zajmujemy się również pracami projektowymi, ekspertyzami i badaniami technicznymi materiałów i obiektów budowlanych.

 

Kompleksowa oferta naszej firmy obejmuje wykonawstwo robót remontowych, modernizacyjnych, elektrycznych i instalacyjnych, jak również roboty wykończeniowe w pełnym zakresie łącznie z aranżacją wnętrz. Dewizą naszej firmy jest konkretyzowanie marzeń naszych klientów poprzez wysoką jakość naszych robót i zastosowanie najnowocześniejszych technologii.

 

W roku 2003 po raz pierwszy uzyskaliśmy Certyfikat ISO 9001:2000, w roku 2008 otrzymaliśmy kontynuację certyfikatu ISO 9001.

 

wykonawca strony : firma 2B Studio Sp. zo.o. copy: Legprzem Sp. zo.o.