dekra eu

Poszukujemy pracowników na niżej wymienione stanowiska. Zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego na adres email: kadry@legprzem.com.pl .

KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

Poszukujemy pracownika na stanowisku kierownika robót budowlanych.

Zakres obowiązków: nadzorowanie i koordynacja nad wykonywaniem robót budowlanych, bieżące rozwiązywanie problemów technicznych, realizowanie robót budowlanych.

Wymagania dotyczące stanowiska pracy: wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe (minimum 3 lata), uprawnienia budowlane, kreatywność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność wykonywania kalkulacji kosztorysowych.

Oferujemy: umowę o pracę oraz możliwość samorealizacji.

Drukuj (PDF)

KIEROWNIK INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH

Poszukujemy pracownika na stanowisku kierownika instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Zakres obowiązków: nadzorowanie i koordynacja nad wykonywaniem instalacji, bieżące rozwiązywanie problemów  technicznych, realizowanych robót budowlanych, wykonywanie kalkulacji kosztorysowych.

Wymagania dotyczące stanowiska pracy: wykształcenie wyższe, uprawnienia  budowlane w zakresie sieci i instalacji elektrycznych bez ograniczeń, znajomość programów Auto-Cad i MS Office,  doświadczenie zawodowe, kreatywność w działaniu.

Oferujemy: umowę o pracę oraz możliwość samorealizacji