przedsiębiorstwo budowlane
logo
dekra eu

WYNAJEM POWIERZCHNI UŻYTKOWYCH

Jesteśmy cenionym na rynku partnerem w zakresie inwestycji kubaturowych. Poza budową obiektów prowadzimy również wynajem powierzchni użytkowych na terenie Krakowa. Należą do nich:

- obiekty biurowe,
- hale magazynowe,
- hale produkcyjne.

Wszystkie nasze obiekty spełniają współczesne wymagania rynkowe. Prowadzimy również inwestycje w układach partnerskich z kontrahentami biznesowymi posiadającymi nieruchomości gruntowe lub oferującymi wsparcie kapitałowe. Ponadto realizujemy obiekty typu build-to-suit zgodnie z indywidualnymi i nietypowymi wymaganiami najemców z możliwością docelowego przeniesienia własności obiektu na użytkownika w określonej perspektywie czasowej.

Dlaczego warto wynająć powierzchnię magazynową?

Wynajem hali magazynowej wiąże się z licznymi korzyściami dla przedsiębiorcy, szczególnie dopiero rozbudowującego swój biznes, który na tym etapie działalności nie chce inwestować we własny obiekt. To również optymalne rozwiązanie dla tymczasowej potrzeby magazynowania towarów. Wynajem znacznie minimalizuje koszty, które wiążą się nie tylko z budową, lecz także eksploatacją budynku, wymagającego systematycznej inspekcji technicznej. Składowanie towarów w wynajętym magazynie umożliwia zatem ulokowanie kapitału w inne segmenty firmy, wspomagające jej rozwój.

Oferowane przez nas budynki są przystosowane do wysokiego składowania, dlatego odpowiadają na potrzeby różnych branż przemysłowych czy budowlanych. Nadają się zatem do przechowywania zarówno towarów, maszyn czy narzędzi, jak i półfabrykatów. W ramach wynajmu powierzchni magazynowych świadczymy również usługi związane z doradztwem logistycznym. Wszystkie nasze działania mają bowiem na celu usprawnić funkcjonowanie Państwa firmy, a także wspierać generowanie zysków.

Lista inwestycji:


REALIZACJA PROJEKTU: CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE

Realizacja projektu pn.: „Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego Przedsiębiorstwa Budowlano-Produkcyjnego Łęgprzem Sp. z o.o.”, współfinansowanego przez Unię Europejską z środków Europejskiego Funduszu

Fundusze europejskie inteligentny rozwój czytaj więcej

Ciepłownicza 23 C

Drugi etap inwestycji zlokalizowanej przy ul. Ciepłowniczej 23C: hala magazynowo-producyjna z częścią biurową o powierzchni ponad 5 000 m2. 

podjazd dla tirów czytaj więcej

Ciepłownicza 23

Hala magazynowo-produkcyjna oraz budynek biurowy o łącznej powierzchni ponad 8 000 m2

Ciepłownicza 23 czytaj więcej