przedsiębiorstwo budowlane
logo
dekra eu

22.12.2021 r.
OFERTA NA GEOPOLIMEROWY PREFABRYKOWANY DWUWARSTWOWY ELEMENT ŚCIENNY Z WARSTWĄ IZOLACYJNĄ

Spółka wprowadza do oferty materiał budowlany w postaci geopolimerowego prefabrykowanego dwuwarstwowego elementu ściennego z warstwą izolacyjną.

 

Przedmiotem oferty jest materiał budowlany w postaci geopolimerowego prefabrykowanego elementu ściennego składającego się z dwóch warstw – warstwy elewacyjnej oraz warstwy izolacyjnej. Technologia wytwarzania materiału geopolimerowego pozwala na redukcję emisji CO2 i zużycia energii przy produkcji w porównaniu do standardowych materiałów. Geopolimerowy prefabrykat posiada bardzo wysoką odporność ogniową oraz 1,5-2 razy lepszą izolacyjność (współczynnik lambda) w porównaniu do tradycyjnego betonu komórkowego. Ponadto płyta geopolimerowa jest odporna na bakterie, pleśnie i grzyby.

Jest to technologia dotychczas niestosowana. Obecnie nie ma w Polsce ściany warstwowej zintegrowanej na bazie płyt geopolimerowych składających się z warstwy spienionej i elewacyjnej. Innowacyjność w głównej mierze polega na stworzeniu technologii nowej ściany, której obecnie nie ma na rynku oraz takiej, której poszczególne parametry techniczne są lepsze niż parametry ścian obecnych na rynku.  Nowa technologia ściany, stworzona dzięki wysoce zaawansowanym pracom B+R Wnioskodawcy, w założeniu ma pełnić funkcję warstwy termoizolacyjnej, wykończeniowej, wypełniającej konstrukcję szkieletową obiektu.  

Szczegółowa oferta  na świadczenie usługi w oparciu o system dostępna jest tutaj.

KONTAKT : TEL.: (12) 12 644 71 99, 602 774 112, 606 645 575

e-mail: dyrekcja@legprzem.com.pl 
e-mail: mzagorski@legprzem.com.pl